سایت هواداران رئال مادرید در ایران - گوتی: جایگاهم قطعی نیست

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

گوتی: جایگاهم قطعی نیست

ستاره اسپانیایی باشگاه رئال در صحبتهایی اعلام کرده که همیشه مجبور است که در رختکن این تیم تلاش کند تا توانایی هایش را به نمایش گذاشته و برای تیم به میدان برود و این شرایط پس از آمدن ستاره های بزرگتر سخت تر هم خواهد بود.

Guti, Real Madrid (Marca)

گوتی ستاره خط میانی رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرده که نگران آینده اش در رختکن تیم مادریدی نیست و به رغم آمدن کاکا و کریس رونالدو، دل نگرانی ندارد. گوتی این فصل چهاردهمین فصل حضورش در رئال مادرید را پشت سر می گذارد و بیش از 350 دیدار را با پیراهن این تیم انجام داده است. در طول این فصلها، تیمهای بزرگی به دنبال جذب این ستاره بزرگ بودند.

این ستاره 32 ساله در صحبتهایی در این رابطه گفت:« تمام ما بسیار هیجان زده هستیم،نه فقط برای بازی در کنار بازیکنان بزرگ و جدید، بلکه به این دلیل که رقابت در رختکن تیم به مراتب افزایش خواهد یافت.سران باشگاه نهایت سعی خود را به کار گرفته اند تا بتوانند بازیکنان بزرگی را به رختکن تیم بیاورند تا رقابت را چه در مقطع داخلی و بین المللی دنبال کنیم.» گوتی در ادامه در مورد آمدن مانوئل پیگرینی، مربی جدید این تیم گفت:«پیگرینی مربی بزرگی است که دوست دارد فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشته و بازیکنان باکیفیت را به خود جلب کند. من از کار کردن در چنین تیمی بسیار راضی هستم ولی باید بگویم که هرگز هیچ جایگاه قطعی ای در رختکن تیم نداشته ام و همه ساله باید توانایی هایم را به نمایش بگذارم. بازیکنان بزرگ زیادی در رئال هستند و باید ثابت کنم که می توانم بازیکن ارزشمندی برای پیراهن تیم مادریدی باشم.»

 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات