تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - والدانو : فقط ژابی ، نه ریبری ، سسک و مایکون .

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

والدانو : فقط ژابی ، نه ریبری ، سسک و مایکون .
سایت هواداران رئال : خورخه والدانو ، مدیر داخلی رئال مادرید ، تنها گزینه ای که در حال حال حاضر مد نظر رئال مادرید است را ژابی آلونسو دانست .
The image “http://i.media.goal.com/g/51020.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

مشاور ارشد فلورنتینو پرز ، رئال مادرید در حال حاضر اطمینان زیادی به جذب ژابی آلونسو دارد اما بعید است که فرانک ریبری ، سسک فابرگاس و مایکون به این تیم بپیوندند .
مدیر داخلی کهکشانی ها که دیروز اعلام کرده بود مبلغ درخواستی لیورپول بسیار بالاست جمله ی خود را با اظهار این که هنوز این انتقال محتمل است تصحیح کرد .
مادرید در حال حاضر چهار نام بزرگ را خریداری کرده است و هنوز تشنه ی خرید بازیکنان جدیدی است . والدانو به رادیو مارکت گفت : همه می دانند که ژابی بازیکنی بوده است که همواره او را می خواسته ایم  . او کسی است که می تواند تمام تیم را سازماندهی کند و از منطقه ی خود نیز به خوبی حفاظت کند . در ابتدا ما با یک مقابله ی سخت از سوی باشگاه او مواجه شدیم اما در روزهای اخیر این باشگاه نرم شده است ، هر چند هنوز مبلغ درخواستی آنها با آن چیزی که مد نظر ماست فاصله ی زیادی دارد اما هنوز هر چیزی محتمل است .
با توجه به مقاومت سخت بایرن برای  فروش فرانک ریبری والدانو اعتقاد دارد که باید از جذب این ستاره صرف نظر کرد .
وی افزود : ریبری خود نیز تمایلی به جدایی از بایرن ندارد و ما علیرغم تلاشهای زیادی که انجام داده ایم با پاسخ "نه" مواجه شده ایم . آنها یکبار به ما پاسخ منفی داده اند و بار دیگر پیشنهاد 80 میلیون یورویی را مطرح کرده اند که معنی آن همان جواب "نه" است ! ما نیز چاره ای جز قبول این وضعیت و انتظار برای فرصتی دیگر نداریم . دو سال از قرارداد این بازیکن باقی مانده است و خدا بزرگ است .
در حالی که در روزهای اخیر شایعه پیشنهاد رئال برای فابرگاس شنیده می شد ، از نظر والدانو با وجود کاکا رئال به بازیکنی با مشخصات فابرگاس نیاز ندارد . وی توضیح داد : سسک شباهت زیادی به کاکا دارد . ما به تیم و احتیاجات آن می نگریم ، کسی که بتواند در کنار لاسانا دیارا بازی کند .
در آخر نیز والدانو قیمت پیشنهادی اینتر در مورد مایکون را غیر قابل قبول دانست . وی در این باره گفت : او بازیکنی است که 40 میلیون یورو برایش خواسته شده است . ما چنین پولی نخواهیم پرداخت ، چرا که سرجیو راموس را در آن پست داریم و نگرانی در این پست وجود ندارد .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته