تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - کاکا در جشن تولد پسرش : رئال افسانه ای است .

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

کاکا در جشن تولد پسرش : رئال افسانه ای است .
سایت هواداران رئال : در حالی که در چند روز اخیر تمام نگاه ها متوجه حضور معارفه ی رونالدو در سانتیاگو برنابئو بوده است کاکا در سائو پائولو به تعطیلات می پردازد .
http://4.bp.blogspot.com/_EJndrn1J25E/SduajLYaw7I/AAAAAAAAH2o/UbmI-S_CwB0/s400/kaka5.thumbnail.

شماره 8 رئال برای انجام تعطیلات برای مدت کوتاهی به برزیل بازگشته است تا پس از سپری کردن جام کنفدراسیون های موفق ، اولین سال تولد پسرش ، لوکا را جشن بگیرد . مهمان های جشن تولدش الانو ، روبینیو ، رونالدو و فلیپه ماسا (راننده فرمول یک)بودند . کاکا در طول این جشن دوست داشت که با فوتبال قطع ارتباط کند و تمرکزش را روی خانواده اش بگذارد .
او در مصاحبه با تلویزیون برزیل گفت : در حال حاضر ، تنها هدفم لوکاست . مردم زیادی اینجا هستند تا به من بگویند که من کاکا نیستم بلکه پدر لوکا هستم . برای او آرزومندم که در مادرید  راحت و خوشحال رشد کند .
او سپس در مورد علت پیوستنش به کهکشانی ها گفت : من با دیگر برزیلی هایی که در مادرید بوده اند تماس گرفتم ، مخصوصا آنهایی که در تیم ملی بودند مانند رونالدو و روبرتو کارلوس . حتی با بکام هم تماسهایی داشتم و همه چیزهای زیبایی در مورد مادرید گفتند . من مادرید را برای افسانه ای بودش انتخاب کردم . چون که آنها مردمی دارند که آدم را مجذوب می کنند ، به خاطر استادیومش ، به خاطر هوادارانش ... چیزی که آن را در هیچ باشگاه دیگری در جهان نخواهید یافت .
وی در مورد 67 میلیون یورویی که برای او پرداخته شده است گفت : در پایان هر روز ، نقل و انتقالاتی رخ می دهد و میلیونها پول جابجا می شود ، اما تنها هدف هر بازیکن بردن است . این فوتبال است ، صنعتی که در آن میلیونها پول جا به جا می شود . من از هواداران میلان تشکر می کنم به خاطر حمایتهایی که از من کردند اما الآن تنها به آینده ام در مادرید می اندیشم .
کاکا در برزیل می ماند تا پس از شرکت در جشن عروسی الکساندر پاتو به پایتخت اسپانیا بازگردد .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته