تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - کاسیاس در جمع کوذکان مالی : اسم بزم را دیارا گذاشتم !!

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

کاسیاس در جمع کوذکان مالی : اسم بزم را دیارا گذاشتم !!
سایت هواداران رئال : ایکر کاسیاس ، بهترین دروازه بان حال حاضر فوتبال جهان ، به دور از شلوغی های حال حاضر مادرید ، در مالی در حال انجام کارهای انساندوستانه است .
The image “http://i.media.goal.com/g/27777.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
سنگربان تیم ملی اسپانیا از حضور در میان کودکان بی بضاعت مالی خرسند است ، جایی که شاید دستمزد ستاره ی پرتغالی جدید رئال مادرید بتواند هزاران زندگی را تغییر دهد .
کاسیاس در مصاحبه با سایت رسمی رئال گفت : زندگی اینجا مشکل است . ما به چیزهای بزرگ عادت کرده ایم اما حقیقت این است که هیچ چیز اینجا نیست . حتی یک بادکنک هم اینجا غنیمت است . شما می توانی که با چیزهای خیلی کوچک خوشحالی زیادی داشته باشی . آنها یه من یک بزغاله داده اند که برای من ارزش زیادی دارد ! من آنرا دیارا نامیده ایم ! چزاکه او کسی است که کمکهای زیادی به هموطنانش کرده است .
وی افزود : من دوست دارم که به مردم کمکهای زیادی کنم چرا که فقر  اینجا بی نهایت زیاد است .مردم زیادی هستند که در شرایط بسیار بدی زندگی می کنند . ما هر چقدر هم کمک کنیم کافی نخواهد بود ، اما چیزی که مرا شگفت زده کرده است آن است که هیچ کس شکایتی ندارد . امروز واقعا روز سختی بود . ما در هر حال گرفتن فیلم برای "طرح ویژه" هستیم تا به ما کمکهای ویژه کنند و ملاقاتهایی با ارشدهای این روستاها داشته ایم .  
وی در مورد پسری که حمایت از او را به عهده گرفته است گفت : شانسی برای دیدن بوراما یافتم . این واقعا یک لحظه ی احساسی بود . جالب اینجاست که اینجا نام من با رئال مادرید گره خورده است ، به طوری که تنها عده ی اندکی چهره ی من را می شناختند .
وی در مورد مراسم معارفه ی کریستیانو رونالدو گفت : چیزهایی در مورد آن شنیدم ، طبیعی است که مردم زیادی در آنجا حضور داشته باشند چرا که او بازیکن بزرگی است و هواداران نیاز به هیجان داشتند ، نیاز به یک تیم قدرتمند . به نظر می رسد که آنها به خواسته شان رسیده اند .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته