تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - رئال ، عامل افزایش سفر آسیایی ها به اسپانیا

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

رئال ، عامل افزایش سفر آسیایی ها به اسپانیا
سایت هواداران رئال : به نظر می رسد که رئال مادرید موجب شده باشد که توریسم آسیایی ها به اسپانیا با افزایش روبرو شده باشد .
http://image16.webshots.com/17/5/19/15/183051915euGQTc_ph.jpg

رئال مادرید در طی دو هفته گذشته توانسته دو ستاره ی مشهور جهان فوتبال ، کاکا و رونالدو را جذب کند و همین موجب شده است تا آسیایی ها به اسپانیا سفر کنند تا این دو ستاره را ملاقات کنند .
خوان ملیان ، سرپرست کمیته صنفی توریسم که 30 کمپانی توریسم مختلف را در بر می گیرد ، گفت : آمدن این بازیکنان با یک پوشش خبری فوق العاده ، موجب شده است تا بسیاری از هواداران فوتبال ، مادرید را مقصد اصلی تعطیلات خود در نظر بگیرند .
پرز که با خرید رونالدوی 94 میلیون یورویی و کاکای 65 میلیون یورویی در حال احداث پروژه ی کهکشانی های 2 است در دور اول حضورش در برنابئو به عنوان مدیر بین سالهای 2000 تا 2006 توانسته بود با جذب لوئیز فیگوی پرتغالی ، دیوید بکام انگلیسی ، زین الدین زیدان فرانسوی و رونالدوی برزیلی تورهای زیادی از آسیا را راهی مادرید کند .
موزه ی استادیوم سانتیاگو برنابئوی رئال مادرید ، با اتاق افتخارات که تمام جامهایی که رئال در طی سالها برده است را در بر دارد ، یکی از کلیدی ترین نقاط توریسم پایتخت است .
بر اساس گزارش سایت رئال این موزه سالی 700 هزار بازدید کننده دارد .
اسپانیا در سال 2008 ، 57 میلیون توریست داشته است که نسبت به سال قبلش 2.6 درصد کاهش داشته است .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته