تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - مدیر سابق رئال به تحسین از پرز پرداخت

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

مدیر سابق رئال به تحسین از پرز پرداخت
سایت هواداران رئال : رامون کالدرون ، مدیر سابق رئال مادرید ، به تحسین سیاستهای جانشینش ، فلورنتینو پرز پرداخت .
The image “http://i.media.goal.com/g/12604.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
رامون کالدرون در ژانویه اخیر از سمتش به عنوان مدیر عاملی رئال استعفا داد و  جایش را به ویسنته بلودا داد تا این که فلورنتینو پرز در ژوئن دوباره قدرت را به دست گرفت .
پرز وقت را برای قدرتمند کردن تیمش از دست نداد و بیش از 200 میلیون یورو برای خرید ستاره هایی چون کریستیانو رونالدو و کاکا پرداخت .
کالدرون نیز با وجود تحسین جانشینش , اعلام کرد که خریدهای بزرگ تنها عامل موفقیت نخواهد بود . وی به رادیو کانال سور گفت : آنها خریدهای بزرگی هستند . رئال مادرید در حال حاضر ترکیب فوق العاده کاملی دارد و این خریدها به باشگاه کمک می کند که پتانسیل بیشتری برای بردن همه چیز داشته باشد . نکته ی دیگر آن است که  ممکن است با گذر زمان اوضاع بر وفق مراد نباشد ، اما من معتقدم که این پروژ] خیلی کامل است و می تواند موفق شود .
او سپس تکرار کرد که تنها تلاشهای او بوده است که موجب شده است که کریستیانو رونالدو به رئال بیاید و بدون او هرگز چنین اتفاقی رخ نمی داده است . وی افزود : این معامله به دلیل تمایل بسیار زیاد رئال مادرید در گذشته ،  به این بازیکن انجام شد . تلاشهای ما موجب شده است که رئال بتواند این ستاره ها را بخرد .، که امیدوارم سودمند باشد . 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته