تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - رونالدو : هنوز هم تشنه ی قهرمانی هستم .

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

رونالدو : هنوز هم تشنه ی قهرمانی هستم .
سایت هواداران رئال : کریستیانو رونالدو ستاره ی جدید رئال مادرید ، اظهار کرد که علیرغم تمام موفقیتهایی که در طی سالهای اخیر بدست آورده است ، هنوز هم تشنه ی قهرمانی است .
کریستیانو رونالدو در بخش دوم مصاحبه ی طولانی اش با روزنامه آس ، به هواداران اطمینان خاطر داد که همان طور که فلورنتینو پرز می خواهد ، تمام انرژی اش را برای موفقیت رئال مادرید صرف خواهد کرد .
وی گفت : مدیر ، ایده های بسیار خوبی دارد که من آنها را دوست دارم . او تیم ساخته است که بازیکنان خوبی دارد و همین پروژه ی قهرمانی را آسان می سازد . فلورنتینو ذهن متفاوتی نسبت به همه ی مدیران دیگر دارد و از او متشکرم که مرا اینجا آورده است . فکر می کنم که او تصمیم درستی گرفته است و این را به او اثبات خواهم کرد .
وی در جواب به این که آیا پرز را پیش از پیوستن به رئال می شناخته یا نه پاسخ داد : ما تنها تلفنی با هم صحبت کرده بودیم و به من گفت که آرام باشم چرا که روزهای خوبی در مادرید در انتظارم است . من سرانجام در روز معارفه ام او را ملاقات کردم ، او مردی جدی و در عین حال احساسی است . او با من خیلی با شفقت رفتار کرد و امیدوارم که هیچ گاه او را نا امید نکنم .
CR9 سپس در مورد اهدافش در برنابئو سخن گفت ، در مورد انتظاراتی که هواداران از او خواهند داشت . وی گفت : این جاه طلبی هواداران را دوست دارم ، این که آنها می دانند که می توانیم جامها را ببریم و سلطنت خود را در اسپانیا و اروپا تثبیت کنیم . ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که به هدف اصلیمان که قهرمانی در چمپیونزلیگ و کوپا دل ری است برسیم . البته باید قدم به قدم جلو برویم . خود من بالشخصه ، چنان تشنه هستم که گویی تا کنون هیچ چیز نبرده ام . این مرحله ی جدیدی از زندگی من است و من همان جاه طلبی شروع فوتبالم را دارم . دوست دارم به اندازه ی جامهایی که در منچستر بده ام در مادرید ببرم. اولین باری که برای یونایتد بازی می کنی ، جاهای زیادی است که آرزوی رسیدن به آنها را داری و این دلیل پیوستنم به رئال مادرید است . چنین باشگاهی بازیکن را به جنگیدن عادت می دهد تا همه چیز را ببری و این چیزی است که آن را دوست دارم ، بازی کردن و جام بردن .
در پایان از رونالدو در مورد انتقام شکست فصل قبل از بارسلونا پرسیده شد و وی پاسخ داد : کلمه ی انتقام را دوست ندارم اما در حقیقت ، آن شب در رویای قهرمانی پیاپی چمپیونزلیگ بودم و این موجب شکست ما شد . هیچ وقت به آن فکر نکرده بودم که این آخرین بازی ام برای یونایتد است یا نه . آن شب اصلا به آینده ام فکر نمی کردم ، فقط می خواستم که برنده باشم ، چطور می توانم آن شب را فراموش کنم ؟ اما حالا ، می دانم که فینال 2010 در برنابئوست و می خواهم که این جام را با مادرید ، در این استادیوم زیبا ببرم . بردن چمپیونزلیگ در برنابئو خیلی خاص است و به نظر من که می توانیم آن را ببریم .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته