تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - بدون تیتر .

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

بدون تیتر .
خب بسم الله الرحمن الرحیم
عرضم به محضر شما که داستان از این قرار شد که ما دوشنبه (موقعی که تقریبا همه شون به اتمام کارشون اطمینان داشتن) صحبتهایی با دوستان داشتیم و اونا اشتباهاتشونو پذیرفتن ، داستان این طوری شد که ما برگردیم ...
حتما با خودتون میگید که تو و این همه انتقاد و بازگشت ؟!! راستش من هنوز هم با این شیوه ی صدقه جمع کردن مخالفم ، اما این که من بیرون گود وایسم هی بگم گدا ، گدا ، گدا که مشکلی حل نمیشه ، اونا سال بعد به صدقه گرفتن ادامه میدن و ما هم میگیم گدا ، گدا !!
من به عنوان یه حرفه ای باید برم توی بطن کار و ان شاء الله که این آخرین باری باشه که می بینیم که به این وضع این کار زشت انجام میشه و به امید خدا که بتونیم سالهای بعد این لکه ی ننگو از دامن هوادارای رئال پاک کنیم .
البته ناگفته نمونه ما برای همین امسال هم دو تا عاشق رئالو بهشون معرفی کردیم که حاضر بودند 80 درصد هزینه ها رو تقبل کنن که نشد دیگه .
اما یه بحثی این وسط پیش اومد که ما فهمیدیم که کیا نون به نرخ روز خور و بوقلمون صفت هستند و کیا مردن . کیا به ما عاشقای رئال میگن ارادل و از خودشون شرم هم نمیکنن که البته در موقع لازم ادب خواهند شد .
از یکی از دوستان عزیزم که توی این مدت از من حمایتهای زیادی کرد تشکر زیادی می کنم و تا آخر عمر بهش مدیونم و اون کسی نیست جز داوود جان .
بچه های اینجا هم اگه خواستن نگه دارن اینجا رو ، خودشون میدونن دیگه !
یا علی ، همگی موفق باشید .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته