سایت هواداران رئال مادرید در ایران - اسکولاری: کاکا و کریس، زوج آرمانی

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

اسکولاری: کاکا و کریس، زوج آرمانی
 مربی برزیلی دنیای فوتبال که ماجراجویی جدیدی را در ازبکستان آغاز کرده است اوضاع کنونی تیم رئال مادرید را مورد آنالیز قرار داد.


http://z.hubpages.com/u/377561_f260.jpg


لوئیس فلیپه اسکولاری، با آنالیز تیم فلورنتینو پرس اعلام کرد که او تیمی خارق العاده را ساخته است. او معتقد است که مادریدی ها اکنون بهتری خط حمله دنیا را در اختیار دارند.

اسکولاری که در حال حاضر مربی گری بونیودکار ازبکستان راعهده دار است در صحبتهایی گفت:« هواداران مادریدی، بهترین روزهای کریس رونالدو را خواهنددید. مطئمن باشید که رونالدو حتی از آنچه که در منچستر بود نیز بهتر خواهد شد. او بازیکنی استثنایی است. کار کردن با کریس بسیار راحت است و پیگرینی و هم تیمی های کریس به زودی به این موضوع اعتراف خواهند کرد. باشناختی که از کریس و کاکا دارم، می توانم بگویم که رئال با در اختیار داشتن این دو ستاره، تمام قهرمانی ها را مال خود خواهد کرد. »

فیل بزرگ در مورد ستاره برزیلی رئال گفت:« کاکا بازیکن کاملی است و گزینه ایده آلی برای حضور در تیمی بزرگ به حساب می آید. تیم مادریدی به لطف این دو بازیکن، به جایگاه بسیار بزرگی خواهد رسید، چرا که به نظر من کاکا با تمام بازیکنان دنیا فرق دارد. او شهرت ، پول و تمام چیزهایی که جوانان آرزویش را دارند در اختیار دارد ولی طوری رفتار می کند که گویی بازیکن تیم جوانان یک باشگاه برزیلی است و دقیقا مثل رونالدو، با تصویری که مردم از او ساخته اند، تفاوتهای فراوانی دارد. مطمئنم که این دو ستاره دوستان بسیار خوبی برای یکدیگر خواهند بود. آنها موارد مشترک زیادی دارند که اولین و مهمترین مورد، زبان مشترک است و زوجی رویایی را تشکیل خواهند داد.»

اسکولاری در مورد فلورنتینو پرس گفت:« پرس ایده ای را در ذهن دارد و آن را پرورش می دهد. او اعلام کرد که پروژه ای فوق العاده دارد و دروغ هم نمی گوید. کاملا روشن است که تمام دنیای فوتبال به رئال کنونی و عملکرد مدیر جدیدش در طول زمانی کوتاه می نگرند. اکنون این رئال به زمان اندکی نیاز دارد که به تیم منسجم و متحدی مبدل شود. اتحادی که بارسا آن را در اختیار دارد و اکنون رئال نیز ابزار لازم برای مبدل شدن به تیمی منجسم را در خود می بیند.»


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات