تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - نایک ، عامل اختلاف میان رونالدو و رئال

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

نایک ، عامل اختلاف میان رونالدو و رئال
در حال حاضر که رئال مادرید در حال انجام خرجهای گوناگون است ، بحث اسپانسر یکی از مهمترین بحثها برای این تیم است .

کریستیانو رونالدو با انتخاب سرسختانه ی نایک به عنوان اسپانسر اصلی اش و حاضر نشدن به تغییر آن به نایک باعث اصطکاک میان خودش و رئال مادرید شده است .

اسپانسر پیراهن های رئال مادرید آدیداس است و بر اساس گزارشات آنها از این که ستاره ی پرتغالی در تست پزشکی اش با لباس نایک حاضر شده است بسیار ناراحت هستند .

او که چندین سال است یکی از کلیدی ترین بازیکنان نایک است ، یکی از مراحل تست پزشکی اش را با تیک معروف کمپانی نایک به رنگ نارنجی که بر روی تی شرت سفیدش حک شده بود ، طی کرد .

آدیداش به خوبی می داند که تعویض اسپانسر این بازیکن خرج زیادی روی دستش می گذارد اما به هیچ وجه راضی نیست که رقیبش نایک نیز اسپانسر بودن گرانترین بازیکن جهان را به عهده داشته باشد .

در تمرینات پیش فصل هم رونالدو با پوشیدن کفش های کتانی پر زرق و برق قرمز که در تضاد با کفشهای آبی-سفید دیگر هم تیمیهایش بود مورد توجه قرار گرفته بود .

کاکا و کریم بنزما با آدیداس هستند اما رونالدو در صورت ادامه ی روند تبلیغ این شرکت اسپانیایی ضرر زیادی را به باشگاه رئال وارد خواهد ساخت .

گفتنی است که چندی پیش فلورنتینو پرز ، رئیس رئال گفته بود که در صورتی که پیشنهاد مالی آدیداس افزایش نیابد ، آنها به سوی نایک تغییر جهت خواهند داد .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته