تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - تمرینات سبک پیش از سفر به ایرلند

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

تمرینات سبک پیش از سفر به ایرلند
رئال مادرید آخرین تمرینات خود را در والده بباس ، پیش از سفر ایرلند انجام داد .سی و یک بازیکن در آخرین تمرین پیش از سفر به ایرلند حضور خواهند یافت ، خاوی گارسیا و دنی پارخو نیز با حضور در تمرینات با تیم بسفر خواهند کرد .

رئال مادرید کار تمرینی خود را با تمرینات روتین هر روز آغاز کرد. تیم برای انجام یک تمرین نرم ، صبح دوشنبه در رئال مادرید سیتی حاضر شد و خود را برای سفر به ایرلند آماده کرد .

خاوی گارسیا و دنی پارخو که هر دو در حال انجام وظیفه برای تیم ملی بودند ، به ترکیب ملحق شدند تا در سفر شرکت کنند . توماس مخیاس ، دروازه بان تیم جوانان رئال مادرید نیز جای فلبپه راموس را گرفت . کل 31 بازیکن در تمرینات سبک که محوریت آن کار با توپ بود شرکت کردند .

بعد از تمرنات گرم کردن مرسوم ، تیم روی چندین تکنیک دریبل کردن و شوت کردن توی دروازه کوچک کار کرد . کادر فنی سپس یک زمین تمرین ویژه برای کار روی تاکتیک ها ایجاد کرد .

کهکشانی ها ، طبق برنامه رئال مادرید سیتی را در ساعت 19:30 به مقصد فرودگاه حرکت می کنند و احتمالا در ساعت 19:40 به وقت محلی به ایرلند خواهند رسید . سپس فردا در این کشور تمرینات جدید خود را آغاز خواهند نمود .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته