تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - برنامه ی کهکشانی ها در ایرلند

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

برنامه ی کهکشانی ها در ایرلند
رئال مادرید طبق یک برنامه ی مشخص در کشور ایرلند به تمرین خواهد پرداخت .

رئال مادرید امروز بعد از ظهر وارد ایرلند می شود ، در ده روز آینده در هتل کارتون هوس در ماینوث اقامت خواهد کرد . در روز 29 تیر کهکشانی ها طبق برنامه با شمروک روورز بازی خواهند کرد .

رئال مادرید در ساعت 20:30 باراخاس را با یک هواپیمای چارتر PVG 7995 ترک خواهد کرد . و طبق برنامه ساعت 19:40 به وقت محلی به دوبلین خواهد رسید . تیم در هتل کارتون هوس اقامت می گزیند . زمان اندکی برای بازیکنان برای استراحت بازیکنان وجود دارد و سپس در ساعت 7 صبح هر روز به وقت محلی بیدار خواهند شد و در ساعت 7:15 به سرو صبحانه می پردازند .

کارهای تمرینی ساعت 8 آغاز می شود که تمرینات صبح به بدنسازی اختصاص دارد و تمرینی که در ساعت 11:30 انجام می شود به کارهای قدرتی اختصاص خواهد داشت .

یک بازیکن یا عضو کادر فنی هر روز در ساعت 13 کنفرانس مطبوعاتی خواهند داشت و صرف ناهار نیز نیم ساعت بعد انجام می شود . بازیکنان در این هنگام وقت استراحت دارند تا این که در ساعت 18:30 کار تمرینی خود را که شامل تکنیک ، تاکنیک و بدنسازی است انجام دهند .یکی از این تمرینات بعد از ظهر به دیدن فیلم بازی حریف 29 تیر اختصاص خواهد یافت .

در چهار روز پایانی تمرینات هشت صبح انجام نمی شود و تمرین ساعت 10 تنها تمرین صبحگاهی خواهد بود . در 29 تیر کهکشانی ها برابر شمروک روورز قرار می گیرند و این فرصتی برای مادریدیستاها برای دیدن رئال جدید است .

تیم ، روز دوم مرداد به مادرید بر می گردد تا در جام صلح شرکت کند .


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته