تبلیغات
سایت هواداران رئال مادرید در ایران - دسمتمزد رونالدو 31 برابر مرکل

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

دسمتمزد رونالدو 31 برابر مرکل
گران‌قیمت‌ترین بازیكن حال حاضر جهان 31 برابر سیاستمداران دستمزد دریافت می‌‌كند.

http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/cristiano-ronaldo/cristiano-ronaldo-20070803-293612.jpg
روزنامه اكسپرس در گزارشی به مقایسه سطح دستمزد كریستیانو رونالدو‌، ‌بازیكن پرتغالی رئال‌مادرید با سیاستمدارانی همچون آنگلامركل (صدراعظم آلمان) پرداخت و نوشت: آنچه بازیكنی كاملا گران قیمت نظیر رونالدو به عنوان دستمزد دریافت می كند، حتی با رقم دستمزد صدراعظم آلمان قابل قیاس نیست.

این روزنامه در گزارش تحلیلی كوتاه خود نوشته است: در شرایطی كه كریستیانو رونالدو با رقمی حدود 94 میلیون یورو، از منچستریونایتد انگلیس جدا شد و به رئال مادرید پیوست و قرار است سالیانه نزدیك به 11 میلیون یورو دستمزد خالص دریافت كند، حقوق سالیانه مركل 350 هزار یورو است.

این روزنامه ادامه داد: با مقایسه ساده حقوق این دو بازیكن فوتبال و سیاستمدار، به این نتیجه می توان رسید كه رونالدو در یك سال فعالیت كاری 31 برابر مركل دستمزد دریافت می كند اما سئوالی كه مطرح می شود این است آیا در مدیریت سیاسی كشورش و جهان به همین اندازه و بیشتر از مركل نقش دارد؟

رونالدو 25 ساله قرارداد خود را به گونه ای با رئال تنظیم كرده كه از طرق مختلف در نزد مادریدی ها كسب درآمد می كند. از جمله در 50 درصد سود كالاهای یادبود كه با آرم رئال مادرید و مرتبط با او فروخته و عرضه شود، سهیم خواهد بود.

همچنین در این قرارداد 25 درصد افزایش حقوق دریافتی او از رئال مادرید گنجانده شده است كه سطح درآمد این بازیكن را تا رقم یاد شده افزایش می دهد.

این بازیكن از سال 2003 كه اسپورتینگ لیسبون را ترك كرد، در منچستریونایتد به بازی پرداخت و همراه این تیم افتخارهای مهمی همچون مرد سال فوتبال اروپا و جهان در كنار قهرمانی قاره را به دست آورد.

 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته