سایت هواداران رئال مادرید در ایران - کریستیانو بیش از همه در رئال بازی کرده است .

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

کریستیانو بیش از همه در رئال بازی کرده است .

به بررسی روند رئال مادریدی ها در 4 بازی گذشته و مد نظر قرار گرفتنشان توسط مربی در این بازیها می پردازیم .


لاس : 4بازی ، 261 دقیقه . او فصل گذشته در سطح فوق العاده آغاز کزد و حالا نیز عنصر اصلی رئال برای حضور در پست هافبک دفاعی به شمار می رود و رقیبش هم گاگو است .

کریستیانو : 4 بازی ، 272 دقیقه . او انگیزه های زیادی داشت و با پاسهای آرام و حرکات سرعتی زیبا که در بازی با لیگا کیتو به اوج خود رسید نمایش قابل فبولی داشت او همچنین با گلی که برابر بووه به ثمر رساند تا کنون آقای گل پیش فصل بوده است .

متزلدر : 4 بازی ، 315 ذقیقه . او نمایش متوسطی داشت و توانست با گلی که برابر لیگا کیتو به ثر برساند جای خودبی برای خودش در تیم دست و پا کند ، آلبیول رقیب اصلی او در قلب خط دفاع است .

دودک : 4 بازی ، 360 دقیقه ، در غیاب کاسیاس ، که بعدا به تیم پیوست او رخصت یافت تا در همه بازی ها حضور باشد . دریافت پنج گل در چهار بازی نمی تواند نتیجه ی خوبی باشد .

په په : سه بازی ، 225 دقیقه . این بازیکن به نظر می رسد که بازیکن فیکس پیگرینی است و تنها بازی با الاتحاد را بدلیل مصدومیت از دست داده است . در دیگر بازی ها رهبر خط دفاعی تیم بود .

رائول : 4 بازی ، 226 دقیقه . این مهاجم توسط پیگرینی پشت بنزما مورد استفاده قرار گرفت . او بیشتر به خاطر گلی که برابر الاتحاد به ثمر رساند تحسین می شود ، او از همیشه جنگجو تر است .

گوتی : 4 بازی ، 229 دقیقه . در غیاب کاکا فرصت داشت تا در چند بازی حضور داشته باشد اما در کل زیاد بازیکن موثری برای تیم نبود .

درنت : 4 بازی ، 235 دقیقه ، در بازی با شمروک بازی جالبی انجام نداد و در بازی با کیتو یک پاس گل داد . آمدن آربلوا و نمایش خوب ستاره برزیلی او را به درهای خروجی باشگاه نزدیک کرده است .

بنزما : 4 بازی ، 242 دقیقه : در بازی با شمروک در اولین بازیش فوق العاده کار کرد و گل زیبایی به ثمر رساند . در بقیه بازیها هم نمایش خوبی داشت اما هیچ کدام بهتر از بازی اول نبود .

مارسلو : 2 بازی ، 135 دقیقه . شیوه ی پیگرینی نیاز به یک بازیکن دونده دارد و او به جز در بازیهای فیزیکی که احتیاجی به وجودش نبود در بازی برابر کیتو و شمروک نمایش خوبی داشت .

گرنرو : 3 بازی ، 166 دقیقه ، انگیزه ی بسیار بالایی داشت و یکی از بهترینهای مهره های پیش فصل بوده است . در بازی با لیگا کیتو مغز متفکر تیم بود و این نوید خوبی برای پیگرینی بود .

هیگواین : 4 بازی ، 159 دقیقه . علیرغم اتمام فصل پیش به عنوان آقای گل تیم (22 گل) ، پیگرینی به رائول بیشتر اطمینان کرده است ، البته نمایش او برای کیتو قابل قبول نبود .

گاگو : 4 بازی ، 211 دقیقه . نا مطمئن و ما منظم بود مخصوصا وقتی که با لاس زوج می شد . (بهترین حالتش در کنار گوتی برابر لیگا کیتو بود) و در بازی برابر یوونتوس یکی از نقاط ضعف تیم بود .

تورس : سه بازی ، 225 دقیقه . غیبت راموس موجب شد تا او سمت راست تیم را پر کند . اشتباه بزرگش در بازی برابر یوونتوس هم موجب دریافت گل شد .

تبار : 1 بازی ، 27 دقیقه . به طور امتحانی در پیش فصل شرکت کرده است با وجود لاس شانس زیادی در طول فصل برای حضور در تیم اصلی نمی یابد .

فان در فارت : 1 بازی ، 45 دقیقه . پیگرینی به جز 45 دقیقه بازی برابر شمروک ، هیچ فرصت دیگری به او نداده است و حتی پیراهنش را به گرنرو داده است .

آگوس : 1 بازی ، 45 دقیقه : پیگرینی او را به ایرلند برد اما برابر شمروک استفاده ای ازش نکرد . تنها در بازی برابر الاتحاد جانشین گارای شد . گویا باید این فصل را هم در کاستیا بازی کند .

روبن : دو بازی ، 65 دقیقه . دو مصدومین مانع از بازی او برابر یووه و شمروک شد و در میانه ی بازی با کیتو نیز از بازی خارج شد . بازیهایش قابل فبول بوده است و قصد ماندن دارد .

گارای : 2 بازی ، 90 دقیقه . در دو بازی اول حضور داشت اما پس از آن مصدوم شد و از لیست جدا شد . دستپاچه بودنش می تواند موجب بیرون ماندنش از گود شود .

نگردو : 3 بازی ، 93 دقیقه : همیشه گزینه آخر پیگرینی در خط حمله بود اما همین دقایق هم برای نشان دادن کیفیتش کافی بود و برابر کیتو گلزنی کرد اما رفتنش از مادرید محتمل به نظر می رسد .

اشنایدر : 2 بازی ، 119 دقیقه . به دلیل مصدومیت جزئی در دو بازی آخر حضور نداشت و در دو بازی اول بازی نسبتا خوبی انجام داد اما درخشش گرنرو کارش را سخت کرده است .

سالگادو : 2 بازی ، 135 دقیقه . علیرغم اصرارش به بازی در این فصل برای برنامه های پیگرینی منلسب نیست . با حضور راموس ، آربلوا و تورس شانس بسیار کمی برای بازی دارد .

 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic