سایت هواداران رئال مادرید در ایران - مطالب خرداد 1387

برای ورود به تالار گفتمان بر روی عکس کلیک کنید

: Powered By
میهن بلاگ
: Graphic Design

پرسپولیس

اینیستا: باید مراقب حملات ایتالیا باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وب سایت یورو 2008، آندرس اینیستا گفت: در بازی فرداشب باید بسیار مراقب باشیم، چراكه ایتالیا تیمی نیست كه برابر ما در لاك دفاعی فرو رود.
وی ادامه داد: بازیكنان حریف برای گلزنی در این بازی با جان و دل بازی می كنند و ما نیز باید مراقب مهاجمین آنها باشیم.
هافبك بارسلونا تصریح كرد: اسپانیا محكوم به این پیروزی است. خیلی ها ما را به شكست برابر تیم های بزرگ متهم می كنند و باید ثابت كنیم كه این ادعا غلط و اشتباه است. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


اسكولاری: اشتباهات ما مقابل آلمان‌ها سرنوشت ساز شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت یورو 2008، لوئیس فلیپه اسكولاری اظهار داشت:‌ مقابل تیمی مثل آلمان كه بسیار منظم بازی كرد و از اشتباه دوری جست،‌ اشتباهات بدی داشتیم. این یك تفاوت اساسی میان ما و حریف بود.
وی با تقدیر از عملكرد آلمان اظهار داشت: به یواخیم لو تبریك می گویم كه تیمی خوب را برای بازی با ما گردآروی كرد. این تیم مقابل ما خارق‌العاده بازی كرد.
سرمربی پرتغال ادامه داد: در مقابل چنین تیمی، به هیچكدام از برنامه های خود نرسیدیم. با این حال من بهترین كار را در این بازی برای پرتغال انجام دادم و هر آنچه كه در توانم بود، خرج كردم.
وی در مورد گل سوم تیم آلمان كه توسط میشائیل بالاك به ثمر رسید،‌ اظهار كرد: فكر می كنم گل بالاك خطا بود. سزاوار دریافت چنین گل هایی نیستیم.
تیم ملی آلمان در بازی كه پنجشنبه شب در ورزشگاه سن یاكوب پارك مقابل پرتغال انجام داد به برتری 3 بر 2 دست یافت تا در مرحله نیمه نهایی یورو 2008 با برنده بازی امشب كرواسی و تركیه روبرو شود. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


لو: با تغییرات اساسی بر پرتغال غلبه كردیم
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت یورو 2008، یواخیم لو اظهار داشت: پس از بازی مقابل اتریش، تغییرات اساسی در نحوه بازی تیم ملی احساس می شد. این نخستین اقدام تیم برای بازی با تیم قدرتمند پرتغال بود.
لو كه در این دیدار به سبب اخراج در بازی با اتریش،‌ از جایگاه مخصوص در ورزشگاه سن یاكوب پارك شاهد پیروزی 3 بر 2 تیمش بود، ادامه داد: برای من حضور در جایگاه خیلی سخت تر بود. زیرا از كنار زمین فاصله داشتم و به این خاطر فشار عصبی زیادی را تحمل كردم.
وی در مورد شرایط كیفی بازی تیمش اظهار كرد: می خواستیم برابر پرتغالی ها تا جایی كه امكان دارد، در مركز زمین فضا را متراكم كنیم و تصور می كنم كاملا به هدف خود رسیدیم.
این مربی در مورد علل دیگر برد تیمش بیان داشت: در بازی با پرتغال نسبت به بازی های قبلی دراین جام از سازماندهی بهتری برخوردار بودیم و شجاعت و نظم بیشتری در كار داشتیم. همینطور خلاقیت بیشتری در بازی داشتیم.
تیم ملی آلمان در مرحله نیمه نهایی با برنده بازی امشب كرواسی و تركیه دیدار می كند.


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


ولیعهد اسپانیا: وعده مالی من قابل افزایش است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وب سایت فدراسیون فوتبال اسپانیا، ولیعهد اسپانیا پیش از این وعده 23 میلیون یورو را داده بود؛ اما در آستانه بازی حساس ایتالیا و اسپانیا از احتمال افزایش این رقم خبر داد.
وی گفت: وعده مالی من قابل افزایش است و اگر اسپانیا قهرمان یورو 2008 شود این رقم را شخصا به لوئیس آراگونس تقدیم می كنم تا آن را میان بازیكنان تقسیم كند.
وی افزود: اسپانیا باید ایتالیا را شكست دهد و توانایی انجام این مهم را دارد.
وی در پایان افزود: ایتالیا تیم بزرگی است؛ اما اسپانیا از آن بزرگ تر است. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


دل بوسكه: اسپانیا مقابل ایتالیا موفق می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ماركا، ویسنته دل بوسكه اظهار داشت: اسپانیا می تواند به راحتی به جمع چهار تیم برتر یورو 2008 برسد. این استعداد نزد بازیكنان اسپانیا وجود دارد.
وی افزود: از دید من ایتالیا نمی تواند مقابل اسپانیا مقاومت كند و در نیمه نخست كار را تمام خواهیم كرد.
اسپانیا در مرحله یك چهارم نهایی فردا شب مقابل ایتالیا به میدان می رود. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


آلمان با شكست‌ پرتغال به نیمه نهایی صعود كرد
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم آلمان در دیداری كه پنجشنبه شب در ورزشگاه سن یاكوب پارك در حضور 39730 تماشاگر برابر پرتغال برگزار كرد، ‌با ارایه بازی منطقی و كاملا با برنامه، به پیروزی 3 بر 2 رسید.
در روزی كه یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان به واسطه اخراج در بازی قبلی با اتریش، از روی جایگاه شاهد و ناظر بر بازی تیمش بود، باستین شواین اشتایگر در دقیقه 29 روی پاس پودولسكی دروازه پرتغال را گشود تا تیم آلمان پیش افتد. 4 دقیقه بعد میروسلاو كلوزه، مهاجم بایرنی تیم آلمان روی ضربه ایستگاهی شواین اشتایگر دروازه ریكاردو،‌ سنگربان پرتغال را برای دومین مرتبه فرو ریخت.
پس از این 2 گل،‌ پرتغالی ها بر شدت حملات خود افزودند تا اینكه در دقیقه 40 توانستند یكی از 2 گل دریافتی را توسط نونوگومز،‌ مهاجم قدیمی خود با استفاده از پاس كریستانو رونالدو فرو ریزند.
در نیمه دوم تیم ملی آلمان با بستن راه‌های نفوذ حریف و رعایت اصل پوشش به برتری ادامه داد و در دقیقه 62 میشائیل بالاك كاپیتان این تیم روی ضربه ایستگاهی شواین اشتایگر با ضربه سر گل سوم تیمش را وارد دروازه پرتغال كرد.
شاگردان اسكولاری با افزایش فشار حملات خود به روی دروازه تیم آلمان،‌ در دقیقه 87 توسط هلدر پوستیگا گل دوم خود را به ثمر رساندند؛ اما تا پایان بازی قادر به زدن گل دیگری نشده و به این ترتیب یكی از مدعیان فتح این دوره از مسابقات از جام كنار رفت تا آلمان راهی دور نیمه نهایی شود.
در دیگر دیدار مرحله یك چهارم نهایی امشب تیم های كرواسی و تركیه به مصاف هم می روند.


 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


آراگونس: از ایتالیا نمی ترسیم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وب سایت یورو 2008، لوئیس آراگونس تصریح كرد: برای بازی برابر ایتالیا برنامه خاصی داریم و نمی خواهیم حتی برای یك دقیقه كنترل بازی را از دست دهیم.
وی افزود: ایتالیا تیم بزرگی است و شخصیت قهرمانی دارد؛ اما این بار نوبت ما است تا به آنها ثابت كنیم اسپانیا قدرت برتر فوتبال اروپا است.
اسپانیا و ایتالیا فردا شب و در مرحله یك چهارم نهایی یورو 2008 به مصاف یكدیگر می روند. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


تیم منتخب مرحله گروهی یورو مشخص شد

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت ورزشی گل با بررسی مسابقات مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا، تیم منتخب این رقابت‌ها را اعلام كرد.
تركیب تیم منتخب مرحله گروهی به ترتیب زیر است:
دروازه‌بان: جیان لوئیچی بوفون (ایتالیا)
مدافعان: فیلپ لام (آلمان)، خالد بوالهروز (هلند)، روبروت كوواچ (كروواسی) و خوآن كاپتویا (اسپانیا)
هافبك‌ها: نیكو كوواچ (كروواسی)، فان درفارت (هلند)، دكو (پرتغال) و ویزلی اشنایدر (هلند)
مهاجمان: كریستانو رونالدو (پرتغال) و دیوید ویا (اسپانیا) 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


تركیب احتمالی تركیه و كرواسی برای جدال امشب

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت رسمی مسابقات جام ملت های اروپا برای این مصاف كه در ورزشگاه ارنست هاپل وین(اتریش) برگزار می شود، چنین تركیبی را پیش بینی كرد:
تركیه: روستو رچور، حمید آلتین توپ، امره اسیك، سورت (گوكتان زان)، هاكان، مهمت توپال،صبری (كاظم)، آردا، تونكای، نیت قهوه چی و سمیت
سرمربی: فاتح تریم

كرواسی: پلیتیكا، كورولوكا، روبرت كواچ، سیمونیچ، پرانیچ، سرنا، نیكو كواچ، مودریچ، راكیتیچ، كرانیار، اولیچ
سرمربی: بیلیچ

داور: روبرتو روزتی(ایتالیا)
این دیدار مقارن ساعت 15/23 به وقت تهران برگزار خواهد شد. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


تاتنهام در پی نیستلروی

باشگاه تاتنهام هاتسپر پس از احتمال فروش دیمیتار برباتف مهاجم بلغارستانی خود به منچستریونایتد به دنبال خرید رودفان‌نیستلروی مهاجم هلندی رئال مادرید است.

باشگاه تاتنهام قصد دارد با ارایه مبلغ 20 میلیون یورو آقای گل فصل 2007-2006 لالیگا را در اختیار بگیرد.

در تاریخ یك جولای 2008 نیستلروی هلندی 32 ساله می‌شود و این در حالیست كه قرارداد وی با رئال مادرید به پایان رسیده است و او می‌تواند راهی باشگاه دیگری شود. در این بین منچستریونایتد هم به دنبال جذب سرخیو راموس مدافع اسپانیایی رئال مادرید است.

باشگاه تاتنهام پیش از این موفق شد لوكامودریچ و جیووانی دوس سانتوس را به وایت هارت‌لین ببرد. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


کاناوارو : اسپانیا ۲۰۰۸ بهترین فوتبال را بازی می کند .

"فابیو كاناوارو" مدافع ایتالیایی باشگاه رئال مادرید اسپانیا كه به دلیل مصدومیت جام ملت‌های اروپا را از دست داد، طی گفت‌وگویی با پایگاه رسمی باشگاه رئال مادرید درمورد دیدار دو تیم ایتالیا و اسپانیا در مرحله یك چهارم پایانی یورو 2008، به تمجید از فوتبال فعلی اسپانیا پرداخت.

سایت هواداران رئال : فابیو كاناوارو در این گفت‌وگو چنین گفت: «فكر می‌كنم اسپانیا از بخت‌های قهرمانی است، در حال حاضر آنها بهترین فوتبال را بازی می‌كنند. آنها بازیكنان با استعدادی دارند و به اندازه كافی هم سخت كوش هستند. بازی برابر اسپانیا دشوار خواهد بود.»

مدافع كهنه‌كار ایتالیا در ادامه گفت: «پیروزی ایتالیا در این بازی به راحتی بدست نمی‌آید. وقتی به مرحله حذفی می‌رسیم همه چیز پنجاه – پنجاه می‌شود. شك ندارم كه بازی فوق‌العاده‌ای خواهد شد چرا كه هر دو تیم متشكل از بازیكنان بزرگی هستند.»

در ادامه این گفت‌وگو كاناوارو با اشاره به تاریخ بازی‌های دو تیم گفت:«گمان نمی‌كنم هر آنچه در گذشته رخ داده است، تاثیری روی این بازی داشته باشد. هر بازی تاریخچه خود را دارد و روز یكشنبه هم به همین ترتیب خواهد بود. ما بسیار مصمم هستیم چرا كه روبه پیشرفت هستیم. ما بیش از همیشه تشنه پیروزی هستیم و دلیل این كه در شرایط ایده‌آل قرار داریم اشتیاق وصف‌ناپذیر تیم برای پیروزی است.»

تیم ملی فوتبال ایتالیا یكشنبه شب در چارچوب مرحله یك چهارم پایانی جام ملت‌های اروپا (یورو 2008) به مصاف اسپانیا خواهد رفت. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


مورینیو : بارسا دروغ می گوید !

سایت هواداران رئال :پس از این كه باشگاه بارسلونا اعلام كرد، مورینیو سرمربی جدید باشگاه اینتر داوطلبانه قصد مذاكره با سران باشگاه بارسلونا را داشته است، وی نسبت به این مساله واكنش نشان داد.

اخیرا ماركا اینگلا نایب رییس باشگاه بارسلونا مورینیو را متهم كرد كه وی پیش از پیوستن به باشگاه اینتر به طور داوطلبانه برای بدست آوردن سمت مربی‌گری بارسلونا با این باشگاه وارد مذاكره شده بود.

مورینیو در این باره گفت: «نمی‌خواهم وقت خود را با چیزهایی كه برای من اهمیت ندارند، تلف كنم. در حال حاضر تنها مساله مهم برای من باشگاه اینتر است.»

سرمربی پرتغالی و متفكر باشگاه اینتر به روزنامه ماركا چاپ اسپانیا گفت: «اینگلا دروغ می‌گوید چرا كه خود او و بگریستین تقاضای ملاقات با من را در شهر لیسبون داشت.»

مورینیو افزود: «بارسلونا به دنبال كسب موفقیت است، درست همان طور كه من هم در اینتر همین هدف را دنبال می‌كنم اما نمی‌خواهم صحبت‌های اینگلا تاثیری روی شهرت و اعتبار من بگذارد.»

در حال حاضر سمت سرمربی‌گری باشگاه بارسلونا برعهده گواردیولا بازیكن سابق این باشگاه است. 

پاسخ تماس با ما پاسخ به نوشته


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic